Portrety ślubne

Ilustrowane portrety są odpowiednie na wiele okazji: urodziny, imieniny, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy i Taty, jubileusze oraz ślub. W formie ilustracji, każdy świetnie wygląda!

Do portretu zazwyczaj dodaję kwiaty oraz napisy i sentencję. To od Ciebie zależy ostateczny wygląd takiego portretu, a jeśli brakuje Ci inwencji lub nie wiesz czy coś będzie pasować- pomogę i doradzę. Portrety wykonuje głównie w bajkowej stylistyce, ale jeśli znajdziesz na stronie portrety w innym stylu np. portretowy czy karykaturę – zapytaj o możliwość wykonania go inaczej.

Style portretu

Do wyboru są trzy stylistyki:

Portret ślubny

Styl Portretowy

Portrety w tym stylu wykonywane są bezpośrednio na podstawie zdjęcia. Do wykonania nie używam żadnych filtrów ani gotowych efektów. Całość jest od początku ręcznie rysowana za pomocą tabletu graficznego na komputerze.

Mam określoną gamę kolorystyczną a wykonane osoby w tej stylistyce mają największe podobieństwo. Do portretu można dodać kwiaty pasujące do motywu przewodniego ślubu oraz Wasze imiona czy datę.

Styl Bajkowy

Portrety w bajkowej stylistyce wykonywane są przy pomocy zdjęć – patrząc na nie, a nie bezpośrednio na nich jak przy standardowych. Charakteryzują się twarzami, które są wykonane bajkowo z powiększonymi oczami, ustami oraz pomniejszonymi sylwetkami.

Przy wykonaniu portretów w tej stylistyce możliwa jest zmiana pozycji. Na podstawie dodatkowych zdjęć z internetu czy katalogu mogę Was „ubrać” w wybrane stroje ślubne lub pozostawić w strojach codziennych.

Jeśli chcielibyście skorzystać z uproszczonej i tańszej wersji- można zamówić portret w stylu bajkowym na bazie szablonu. Więcej informacji tutaj:

Karykatura

Odczarowuję karykatury, które zawsze kojarzyły mi się z bardzo zniekształconymi twarzami i sylwetkami. Wprowadziłam swoją interpretację, która coraz częściej jest przez Was wybierana ze względu na możliwość jeszcze większej swobody w ułożeniu postaci.

Portret charakteryzuje się powiększoną głową i przedstawioną całą sylwetką postaci. 

Co jest potrzebne do wykonania portretu?

Do wykonania portretu potrzebuję zdjęć dobrej jakości oraz informacji w jakieś stylistyce mają być wykonane postacie. Przy zamówieniu kilku osób nie muszą się one znajdować na jednym zdjęciu. Każde z Was może być na osobnej fotce. Dopasuję Waszą wielkość, zgram kolorystycznie i połączę w jeden wspólny portret.

 Przy strojach ślubnych jest możliwość dorysowania ich, gdy otrzymam osobno zdjęcia jak wyglądają. Moga być to katalogowe zdjęcia lub znalezione w internecie- nie ma wymogów, że musicie być w nie ubrani.
Na takiej samej zasadzie mogę dopasować fryzury, makijaż.

Jak wykonywany jest portret?

Ilustrowane portrety wykonuję w programie graficznym na podstawie przesłanych zdjęć. Przerysowuję kontury a następnie dodaję kolory i cechy charakterystyczne osób. Technika nieco różni się w przypadku ilustracji portretowych i bajkowych. Do wykonania ich nie używam gotowych filtrów, nakładek czy innych magicznych trików. Wszystko jest rysowane bezpośrednio dla Ciebie.

Kiedy i w jakiej formie otrzymam portret?

Kiedy i w jakiej formie otrzymam portret?
Gotowy portret przesyłam Tobie do akceptacji. W razie potrzeby są możliwe poprawki i zmiany. Następnie zostaje wydrukowany:

  • na papierze w formacie A3 lub 50 x 70 cm. Do plakatów trzeba dokupić dodatkowe ramki aby je oprawić,
  • na płótnie bawełniany naciągniętym na krosno w formacie 40 x 50 cm lub 50 x 70 cm. Gotowy wydruk nie wymaga dodatkowej oprawy,
  • jest możliwy wydruk na innym formacie po wcześniejszym ustaleniu,
  • możesz wybrać samą wersję elektroniczną .jpg oraz .pdf do samodzielnego druku.

Dopasuj i baw się!

Macie motyw przewodni wesela? Koniecznie mi o tym napisz- dopasuję ilustrację i dodatki do Waszego wystroju sali weselnej.
W cenie portretu jest dodanie kwiatów, które tworzą ramkę wokół portretu. Dodatkowo można dodać podpis, życzenia, sentencję czy datę. Na portretach rysuję także zwierzaki – więc jeśli masz ukochanego pieska czy kotka – możemy go narysować!

Patryk Urbański

ul. Jeziorna 5, 73-112 Kicko
NIP: 854 243 9587

e-mail: hello@kikapaper.pl

 

Sklep

O mnie

Kontakt - dane do przelewu i dostawa

Regulamin

Polityka Prywatności