Portrety na różne okazje


Ilustrowane portrety są odpowiednie na wiele okazji: urodziny, imieniny, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy i Taty, jubileusze oraz ślub. W formie ilustracji, każdy świetnie wygląda!

Do portretu zazwyczaj dodaję kwiaty oraz napisy i sentencję. To od Ciebie zależy ostateczny wygląd takiego portretu, a jeśli brakuje Ci inwencji lub nie wiesz czy coś będzie pasować- pomogę i doradzę. Portrety wykonuje głównie w bajkowej stylistyce, ale jeśli znajdziesz na stronie portrety w innym stylu np. portretowy czy karykaturę – zapytaj o możliwość wykonania go inaczej.

Na urodziny


Portret na urodziny to jest to! Spersonalizowany i bardzo kreatywny prezent, który zachwyci każdego jubilata. Portret można wykonać w bajkowej stylistyce lub jako karykatura. Na ilustracji można dodać ulubione elementy i zainteresowania portretowanej osoby, a także zwierzaki.

Standardowo na takim portrecie dodaję balony, balony cyferki i kieliszek szampana w dłoni…lub całą butelkę!

Masz własny pomysł – dopisz wszystko w informacji do zamówienia, a na pewno uda się dorysować wszystkie pasujące elementy.

Na jubileusz


Portret na jubileusz dla zakochanej pary to wyjątkowy pamiątkowy prezent, który na pewno upamiętni ten dzień i zostanie z Nimi na lata. Do portretu dodaję kwiaty w wybranej stylistyce oraz napis, sentencje lub datę.
Można dodać ukochanego pupila i stworzyć ciepłą atmosferę.

Wykonuję także portrety pamiątkowe z dnia ślubu rodziców na podstawie starych zdjęć.

Na pamiątkę – rodzinny

Rodzaj portretu z którego bija zawsze najwięcej ciepła. Możesz uchwycić swoją rodzinę, razem w przyjemnej atmosferze – każdy będzie miał piękną pozę i uśmiech. Bajkowy portret jest na pewno najlepszym sposobem na ozdobę w domu. Na takim portrecie każdy pięknie wygląda i zatrzymuje piękny czas na dłużej.

Dla babci i dziadka

Podaruj dziadkom piękne wspomnienia i pokaż im jak bardzo doceniasz ich obecność każdego dnia. Możesz uwiecznić ich razem z wnukami, tworząc rodzinną atmosferę. Do portretu zawsze można dodać wstęgę z napisem oraz kwiaty w wybranej kolorystyce i stylistyce.

Stylizowany

Szukasz prezentu dla osoby, która jest czyimś fanem? Portret w stylu Harrego Pottera, Rickiego i Mortiego czy Gry o Tron? Rysuję ilustracje także w stylizowanych portretach, gdzie umieszczam postacie w stroje i tło wybranych filmów.

Napisz do mnie i zaproponuj swoją wizję, a na pewno stworzymy bardzo spersonalizowaną ilustrację, która ucieszy każdego fana.

Z pupilem

Bardzo kochamy swoje zwierzaki i coraz częściej wykonuje portret właśnie z Nimi. Każda osoba i pupil może być na osobnym zdjęciu a ja połączę Was wszystkich razem w ciepłej i rodzinnej ilustracji.

Z drugą połówką

Portret pary jest dobry na wiele okazji. Możesz zrobić prezent swojej drugiej połówce lub wręczyć znajomym z okazji parapetówki, urodzin czy rocznicy. Portret pary jest najcześciej zamawianym portretem w moim sklepie. Nic dziwnego! Każdy z nich wygląda wyjątkowo i uroczo.

Napisz do mnie i zaproponuj swoją wizję, a na pewno stworzymy bardzo spersonalizowaną ilustrację, która ucieszy każdego fana.

Prezent na święta

Szukasz prezentu pod choinkę? Świąteczny portret w stylizowanej formie sprawi nie jeden uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Zaskocz bliskich pomysłowym prezentem w te święta!

Co jest potrzebne do wykonania portretu?

Do wykonania portretu potrzebuję zdjęć dobrej jakości oraz informacji w jakiej stylistyce mają być wykonane postacie. Przy zamówieniu kilku osób nie muszą się one znajdować na jednym zdjęciu. Każde z Was może być na osobnej fotce. Dopasuję Waszą wielkość, zgram kolorystycznie i połączę w jeden wspólny portret.
Jest możliwość dorysowania ubrań, gdy otrzymam osobno zdjęcia jak wyglądają. Na takiej samej zasadzie mogę dopasować fryzury, makijaż.

Jak wykonywany jest portret?

Ilustrowane portrety wykonuję w programie graficznym na podstawie przesłanych zdjęć. Przerysowuję kontury a następnie dodaję kolory i cechy charakterystyczne osób. Technika nieco różni się w przypadku ilustracji portretowych i bajkowych. Do wykonania ich nie używam gotowych filtrów, nakładek czy innych magicznych trików. Wszystko jest rysowane bezpośrednio dla Ciebie.

Kiedy i w jakiej formie otrzymam portret?

Gotowy portret przesyłam Tobie do akceptacji. W razie potrzeby są możliwe poprawki i zmiany.  Następnie zostaje wydrukowany:

  • na satynowym papierze w formacie 30 x 40 cm. Papier ma gramaturę 300 oraz delikatne wykończenie dzięki czemu ilustracje wyglądają na nim bardzo dobrze
  • na płótnie bawełniany naciagniętym na krosno w formacie 40 x 50 cm lub 50 x 70 cm. Gotowy wydruk nie wymaga dodatkowej oprawy.
  • jest możliwy wydruk na innym formacie. Większe formaty np. 40 x 50 czy 50 x 70 cm drukowane są na papierze plakatowym ok. 160 g.
  • możesz wybrać samą wersję elektroniczną .jpg oraz .pdf do samodzielnego druku.

Patryk Urbański

ul. Jeziorna 5, 73-112 Kicko
NIP: 854 243 9587

e-mail: hello@kikapaper.pl

 

Sklep

O mnie

Kontakt - dane do przelewu i dostawa

Regulamin

Polityka Prywatności