Live Art

Rysowanie Gości na Żywo!

Live Art

RYSOWANIE GOŚCI NA ŻYWO!

MalowaniE, uśmiechy i  wspomnienia – Live Art na Twoim weselu

Rysowanie gości na żywo to sposób na otrzymanie pięknych pamiątek z Waszego wesela!

Jak działa Live Art na weselu?

Przez całe przyjęcie tworzę portrety gości, które staną się pięknym pamiątkowym upominkiem dla każdego z nich. Jest to prezent od Was dla gości weselnych. Na pewno unikatowy, który jest czymś innym i ciekawszym niż standardowe zdjęcia. Portrety wykonywane są w dwóch technikach do wyboru romantyczne akwarelki lub tradycyjne markery.

Chcemy aby każdy gość wspominał pięknie właśnie Wasze wesele!

 

Unikalna Rozrywka

To nie tylko portrety, to także interaktywna forma rozrywki. Goście mogą obserwować, jak ich wizerunki ożywają na papierze.

Pamiątka dla Gości

Każdy gość otrzyma wyjątkowy ręcznie wykonany portret, który będzie przypominał im o tym szczególnym dniu przez wiele lat.

Twórczy Element

Rysowanie na żywo dodaje kreatywny element do wesela, który rozbudzi rozmowy i urozmaici atmosferę.

Zaskocz gości

Zapewnij na swoim weselu nową atrakcje, z którą na pewno się nie spotkali. Dzięki temu zapamiętają właśnie Wasze wesele!

Ja maluję a wy możecie się bawić!

W dniu wesela przyjeżdżamy odpowiednio wcześniej, aby przygotować się do tworzenia rysunków. Rozstawiamy się w ustalonym miejscu, gdzie będę mogła pracować, a jednocześnie być widoczna dla gości. Posiadam wszystkie potrzebne rzeczy, do rysowania, więc nie musicie się o nic martwić.

Rysuję na podstawie zdjęć, które wykonuje po obiedzie. Jest to dużym atutem, ponieważ nie zajmuję czasu gościom. Dodatkowo każdy ma swój numerek- więc nic się nie pomyli.

Gotowe portrety wywieszamy na tablicy, gdzie goście będą mogli odebrać swoją pamiątkę. Wszystko organizuje tak, aby moja obecność była dodatkiem, byście wy mogli się cieszyć tym dniem!

Macie pewność, że nie utkniecie w fotobudce, robiąc sesję z każdym gościem, ani na innej atrakcji. Możecie bawić się i poświęcić czas na zabawę i cieszenie się sobą. Wieczór tak szybko minie!

 

Zapewnij na swoim weselu nową atrakcję,
z którą Twoi goście na pewno się nie spotkali.
Dzięki temu zapamiętają właśnie Wasze wesele!

Z nami masz pewność, że przyjedziemy i rzetelnie wykonamy swoją pracę.

Jesteśmy firmą, która przede wszystkim stawia na jakość. Wesele jest jedną z najważniejszych imprez i wiemy jak ważne jest dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Z nami masz pewność, że wszystko odbędzie w profesjonalny sposób.

Mamy małe stanowisko, eleganckie i stonowane dodatki, które nie rozpraszają dekoracji na sali weselnej. Przede wszystkim chcemy się ładnie się prezentować na Waszym weselu.

Rysowanie odbywa się w sposób dyskretny i nie przeszkadza w zabawie gościom. Nie muszą mi pozować i mam pewność, że każdy będzie miał portret.

Możecie wybrać w jakiej stylistyce będą wykonywane wasze portrety.

Cena i dojazd

Cena usługi rysowania na żywo ustalana jest indywidualnie zależy od ilości gości i lokalizacji Twojego wesela. Cena zaczyna się od ok. 3,5 tys. do 5 tys. za malowanie na przyjęciu. Portrety wykonywane są w trzech różnych technikach do wyboru: portrety akwarelkami z twarzami lub bez oraz markerami z twarzami.

Możliwy dojazd na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dokładną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Dodatki

Każdy obrazek możemy oprawić w ramki lub passe-partout (dostarczone przez parę młodą) dopasowane do stylu wesela. Wspólnie ustalamy jak będą wyglądać.

Wtedy każdy gość otrzymuje oprawiony obrazek.

Jest możliwość przygotowania kolorowanek i naklejek dla kącika dla dzieci.

Nowość!

Chcielibyście mieć swoje kopie ilustracji?

Wychodzimy do Was z nowym rozwiązaniem. Możliwe jest wykonywanie na bieżąco kopii na drukarce – na takim samym papierze akwarelowym, dzięki temu wygląda identycznie.

Goście otrzymują wtedy oryginał i kopię, na której mogą wpisać życzenia i Wam zostawić lub wkleić do księgi gości. Rozwiązań jest wiele!

Zapytaj o szczegóły w wiadomości.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń, napisz wszystko Ci wyjaśnię.

Wymagane pole

E-mail : liveart@kikapaper.pl
Telefon: 691 892 057