Darmowe zaproszenia w Canvie

Zaoszczędź czas i pieniądze robiąc zaproszenia samodzielnie!

Zaoszczędź pieniądze
Planujesz ślub, ale ceny zaproszeń ślubnych Cię przerażają? Wykorzystaj szablony, wypełnij dane i drukuj ile chcesz! W kieszeni zostanie naprawdę sporo oszczędności.

Spersonalizuj i drukuj
Szablony są edytowalne w Canvie – programie dostępnym dla wszystkich całkowicie za darmo. Nasze instruktażowe filmiki bez problemu przeprowadzą Cię przez cały proces.

Papeteria ślubna w zestawie
Nie martw się też później o winietki, menu weselne czy zawieszki na alkohol. Zrobisz je samodzielnie i to za grosze!

Szybko i bezpiecznie
Pliki do pobrania po wybranymi obrazami.

Co znajduje się w zestawie?

Ilość stron: około 14 A4 – kilka stron w poziomie i w pionie – przygotowane do druku (dwa osobne linki)

1. Zaproszenia w 3 formatach do wyboru – DL (podłużne 90 x 200 mm), C6 (pocztówkowe 108 x 156 mm) i K4 (kwadratowe 143 x 143 mm). Formaty są dostosowane do najpopularniejszych formatów kopert. Wzór jednostronny. Do zaproszeń jest zaprojektowany dodatkowy bilecik z potwierdzeniem przybycia i rebusem. Druk dwustronny.

2. Winietki na stół – projekt jednostronny do stojaczka lub rozkładane stojące

3. Hit! Zdrapki weselne – projekt do dwustronnego druku najtańszej zabawy weselnej! Pokażemy Ci jak możesz je przygotować samodzielnie.

4. Zawieszki na alkohol z 6-cioma gotowymi tekstami.

5. Menu weselne jednostronne.

6. Podziękowania na czekoladki merci! Wystarczy wydrukować, przykleić czekoladkę i podziękowanie dla gości gotowe. Psssst… dla dzieci możesz zmienić na kinderka.

7. Karteczki do prezencików z napisem „Dziękujemy!” jeśli planujecie jako podziękowania wręczyć świeczki, breloczki lub inne drobne przedmiot.

Wszystko w pasującym do siebie wzorze!

Samodzielnie przygotuj zaproszenia i papeterię

Stworzyliśmy kolekcje zaproszeń ślubnych do edycji tak aby każdy mógł zrobić to samodzielnie – niezależnie od umiejętności obsługi programu czy kreatywności. Organizacja ślubu wiąże się z ogromnymi wydatkami, które fajnie, jeśli jesteśmy w stanie ograniczyć. Zaproszenia są jednym z pierwszych etapów i przy pomocy programu Canva, którego obsługę potrafi ogarnąć każdy – mamy narzędzia aby zrobić to samodzielnie. Wystarczy wolny czas i naprawdę możemy zaoszczędzić kilkaset złotych jak i tysiące na zaproszenia i papeterię ślubną.

Nie znasz Canvy?

Wszystko ci pokażę! Przygotowałam film instruktażowy dla początkujących omawiający najważniejsze kwestie – tak aby szybko i bez problemów udało Ci się uzupełnić dane.

To takie proste!

Masz wszystko pod kontrolą!
Nie musisz oczekiwać na paczkę z zaproszeniami, a później walczyć jeszcze z poprawkami czy pomyłkami, które dość często zdarzają się na zaproszeniach.

Zabrakło Ci jednego zaproszenia?
Kilka kliknięć w Canvie i masz już wydrukowane kolejne zaproszenie. Bez problemów i dopłacania za kolejną przesyłkę.

Prosty druk!
Piękne wzory do wyboru, przygotowane od razu na formacie A4, które bez problemu wydrukują Ci w każdej drukarni.
Masz swoją drukarkę? Pokażę Ci gdzie kupić własne papiery i zrobić je jeszcze lepiej!

Oszczędność!
Zaoszczędzisz ponad połowę, a jakość zaproszeń może być o niebo lepsza! Dodaj do zaproszeń laki lub suszone kwiaty i nie płać 10 zł za sztukę.

Papeteria ślubna w zestawie
Na pewno przyjdzie ten czas kiedy będą potrzebne winietki, zawieszki na alkohol czy menu weselne a może nawet zdrapki? Będziesz już to wszystko mieć.

W grupie raźniej!
Zajrzyj na Facebookową grupę Sama robię zaproszenia i sprawdź jak robią to inni. Zawsze możesz zapytać o różne kwestia a jak jak i inny grupowicze na pewno Ci pomożemy.