Podziękowanie dla rodziców i świadków. 

Coraz częściej szukacie pomysłowego i kreatywnego prezentu jako podziękowanie dla rodziców i świadków. Wspólny portret Rodziców z Parą Młoda w odświętnych strojach to wyjątkowa pamiątka na całe lata. W formie ilustracji, każdy świetnie wygląda!

Portrety zazwyczaj dekoruję kwiatami oraz sentencją czy krótkim „Dziękuję”. Mogę dopasować kolorystykę do Waszego motywu przewodniego imprezy. To od Was zależy ostateczny wygląd takiego portretu, a jeśli brakuje Wam inwencji lub nie wiecie czy coś będzie pasować- pomogę i doradzę.

Style portretu

Do wyboru są trzy stylistyki:

Portret ślubny

Styl Bajkowy

Portrety w bajkowej stylistyce wykonywane są przy pomocy zdjęć, podobnie jak portretowe, ale z większą swoboda przy cieniowaniu. Charakteryzują się twarzami, które są wykonane bajkowo z nieco powiększonymi oczami, ustami oraz pomniejszonymi sylwetkami.

Postacie okalają kwiaty dopasowane do wybranej stylistyki. Można zasugerować jakie kwiaty mają zostać narysowane i jaki tekst ma znaleźć się na wstędze i pod nią. Na podstawie dodatkowych zdjęć z internetu czy katalogu mogę Was „ubrać” w wybrane stroje ślubne lub pozostawić w strojach codziennych.

Styl Portretowy

Portrety w tym stylu wykonywane są bezpośrednio na podstawie zdjęcia. Do wykonania nie używam żadnych filtrów ani gotowych efektów. Całość jest od początku ręcznie rysowana za pomocą tabletu graficznego na komputerze.
Mam określoną gamę kolorystyczną a wykonane osoby w tej stylistyce mają największe podobieństwo. Wszystkie osoby mogą zostać „ubrane” w stroje na podstawie zdjęć czy opisu.

Do portretu dodaję kwiaty dopasowane kolorystycznie do wystroju sali weselnej lub bukietu ślubnego. Postacie ustawiam i dopasowuję, tak aby ładnie całość się komponowała.

Karykatura

Odczarowuję karykatury, które zawsze kojarzyły mi się z bardzo zniekształconymi twarzami i sylwetkami. Wprowadziłam swoją interpretację, która coraz częściej jest przez Was wybierana ze względu na możliwość jeszcze większej swobody w ułożeniu postaci.

Portret charakteryzuje się powiększoną głową i przedstawioną całą sylwetką postaci. Można tutaj także w całości pokazać Wasze kreacje. Rodziców przedstawiam siedzących wspólnie na ławce, a Para Młoda znajduje się po bokach. Dół zakańczam kolorowymi kwiatami oraz napisem “Dziękujemy”. Jest także mozliwość dodania imion Pary Młodej oraz daty ślubu.

Podziękowanie dla świadka / świadkowej

Podziękowania dla świadków wykonuje w kilku stylistykach. Najcześciej wybierana jest karykatura, gdzie narysowana jest wtedy cała postać z dodatkami i ozdobami. Na ilustracji można umieścić napis, datę ślubu czy dedykację.

Jeśli bardziej podoba Ci się bajkowa stylistyka – wykonuję podziękowania razem z Parą Młodą. Dla świadkowej w objęciach Panny Młodej i szampanem w dłoni, a dla świadka z Panem Młodym i whisky. Jest także możliwość narysowania podziękowań w portretowej stylistyce.

Co jest potrzebne do wykonania portretu?

Do wykonania portretu potrzebuję zdjęć dobrej jakości oraz informacji w jakiej stylistyce mają być wykonane postacie. Przy zamówieniu kilku osób nie muszą się one znajdować na jednym zdjęciu. Każde z Was może być na osobnej fotce. Dopasuję Waszą wielkość, zgram kolorystycznie i połączę w jeden wspólny portret.

Przy strojach ślubnych jest możliwość dorysowania ich, gdy otrzymam osobno zdjęcia jak wyglądają. Mogą być to katalogowe zdjęcia lub znalezione w internecie- nie ma wymogów, że musicie być w nie ubrani.
Na takiej samej zasadzie mogę dopasować fryzury, makijaż.

Jak wykonywany jest portret?

Ilustrowane portrety wykonuję w programie graficznym na podstawie przesłanych zdjęć. Przerysowuję kontury a następnie dodaję kolory i cechy charakterystyczne osób. Technika nieco różni się w przypadku ilustracji portretowych i bajkowych. Do wykonania ich nie używam gotowych filtrów, nakładek czy innych magicznych trików. Wszystko jest rysowane bezpośrednio dla Ciebie.

Kiedy i w jakiej formie otrzymam portret?

Gotowy portret przesyłam Tobie do akceptacji. W razie potrzeby są możliwe poprawki i zmiany.  Następnie zostaje wydrukowany:

  • na satynowym papierze w formacie 30 x 40 cm. Papier ma gramaturę 300 oraz delikatne wykończenie dzięki czemu ilustracje wyglądają na nim bardzo dobrze,
  • na płótnie bawełniany naciagniętym na krosno w formacie 40 x 50 cm lub 50 x 70 cm. Gotowy wydruk nie wymaga dodatkowej oprawy,
  • jest możliwy wydruk na innym formacie. Większe formaty np. 40 x 50 czy 50 x 70 cm drukowane są na papierze plakatowym ok. 160 g,
  • możesz wybrać samą wersję elektroniczną .jpg oraz .pdf do samodzielnego druku.

Dopasuj i baw się!

Macie motyw przewodni wesela?
Koniecznie mi o tym napisz- dopasuję ilustrację i dodatki do Waszego wystroju sali weselnej.

W cenie portretu jest dodanie kwatów, które tworzą ramkę wokół portretu. Dodatkowo można dodać napis zawierający podpis, życzenia, sentencję czy datę. Jest także możliwość dodania na portretcie dodatkowych narysowanych elementów np. góry w tle czy kwiaty we włosach. Tutaj nie ma ograniczeń – portret możemy bardzo spersonalizowac i dodać na nim rzeczy, które charakterysują portretowaną osobę.

Czas wykonania portretu to od 4 do 14 dni. Jeśli potrzebujesz portret na już poinformuj mnie o tym. Odpowiem Ci wtedy, czy taka realizacja jest możliwa.

Portret ślubny

Styl minimalistyczny

Jest to nowość na sezon 2024, która powstała dla minimalistów. Całość jest oszczędna w formie i charakteryzuje się całymi postaciami na portrecie. Na ilustracji pokazuję Wasze stroje i dodaję delikatny kwiatowy łuk w tle. Do wykonania nie używam żadnych filtrów ani gotowych efektów – wszystko rysuję dodając uśmiechy i delikatny bajkowy styl twarzy.

Wszystkie osoby mogą zostać „ubrane” w stroje na podstawie zdjęć czy opisu.
Do portretu dodaję kwiaty dopasowane kolorystycznie do wystroju sali weselnej lub bukietu ślubnego.
Postacie ustawiam i dopasowuję, tak aby ładnie całość się komponowała.

Wasze zdjęcia i opinie

"Prezent bardzo się podobał!

Ale i ja z tego obrazu dla siebie jestem taka zadowolona! Nie mogę się na niego napatrzeć!
– Patrycja Barszcz

“Wspaniałe zaproszenia!

Robią wrażenie na żywo! Ekspresowa dostawa, wszystko na tip top! Każdy szczegół dopracowany. Dla nas stworzone zaproszenia na specjalne zamówienie – mieliśmy możliwość dopasowania wzoru specjalnie pod nasz wystrój. Malowane budynki nie różnią się niczym od tych z przesłanych zdjęć. Portret pary jak to mówia bliscy “identiko”. Bardzo fajny pomysł na oryginalne zaproszenia. Polecam w 100%.” – Julia

“Wykonane w przepiękny sposób!

Bardzo dziękujemy za plakaty! Rodzice zachwyceni.
[…]
Bardzo polecam plakaty od kikapaper. Są wykonane w przepiękny sposób, bardzo starannie odwzorowane. Kolorystyka na plakacie idealna a jakość papieru znakomita. Nie mam nic do zarzucenia.”
– Basia

Patryk Urbański

ul. Jeziorna 5, 73-112 Kicko
NIP: 854 243 9587

e-mail: hello@kikapaper.pl

 

Sklep

O mnie

Kontakt - dane do przelewu i dostawa

Regulamin

Polityka Prywatności